VčBTM Jaroměř 2.-3.12.2023 kategorie U11 + U15

Propozice zde.

Ve dnech 2.-3.12.2023 TJ Jiskra Jaroměř uspořádala bodovací turnaje stolního tenisu mládeže pro Pardubický a Královéhradecký kraj v kategoriích U 11 a U 15 chlapci + dívky.

Turnaj proběhl v sokolovně místního Sokola Jaroměř a v herně stolního tenisu TJ Jiskra Jaroměř. Počasí bylo opravdu zimní,ale jak se ukázalo na účasti, tak se hráči a rodiče nenechali odradit.

Do Jaroměře přijelo celkem 97 hráčů a hráček stolního tenisu z 26 oddílů.Byli to tito zástupci:
Sokol Hradec Králové 2, DTJ Hradec Králové, Montas Hradec Králové, Sokol Stěžery, TJ Jiskra Nový Bydžov, SK Dobré, Lokomotiva Meziměstí, Tatran Hostinné, TJ Jiskra Jaroměř, Sokol Jaroměř- Josefov 2, SK Týniště nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Heřmanův Městec, Sokol Chrudim, TJ Lanškroun, TJ Polička, TJ Buteves,Tesla Pardubice, TJ Dvůr Králové nad Labem, Lokomotiva Trutnov, TJ Choceň,Sokol Řetová, Sokol Borová, Sokol Česká Skalice, KST Holice, Rokytnice v Orlických Horách.

Velká účast svědčí o dobrém jménu pořadatele TJ Jiskry Jaroměř mezi účastníky.

Celý turnaj byl odehrán na 10 stolech. Rozhodčí i pořadatelé zajistili hladký průběh turnaje. Poháry obdrželi první čtyři hráči ve své kategorii a dále čtyři hráči ve finále útěchy.

3.Marková VeronikaMontas Hradec Králové

Hráčky TJ Jiskra Jaroměř byly také úspěšné.V kategorii U 15 obsadila 3.místo v turnaji útěchy Tereza Cejnarová. V kategorii U 11 se v turnaji útěchy umístila na 1.místě Jana Holečková a na 3.místě v turnaji útěchy skončily Lucie Frisová a Kristýna Vejrochová.

TJ Jiskra Jaroměř děkuje za finanční podporu Královéhradeckému krajskému úřadu, městu Jaroměř a dále členům stolního tenisu za pomoc při organizaci celého turnaje tenisu.